Értékesítő és termékmenedzser állás

Keressük Termékmenedzser kollégánkat, akinek ugyanaz a küldetése, mint nekünk!

Mi abban látjuk a sikerünk kulcsát, hogy elhivatottan segítjük ügyfeleink munkáját prémium minőségű gépeinkkel, sűrített levegős megoldásainkkal, elsősorban ipari és építőipari területeken.

Megbecsüljük hozzáértésedet, amit nálunk kamatoztathatsz, tovább fejleszthetsz. Célul tűztük ki, hogy nem csak a hazai, hanem a nemzetközi piacon is még jobban öregbítsük a Mimiko hírnevét. Csatlakozz hozzánk!

FELADATAID:

    • www.mimiko.hu és www.dieselatlasz.hu honlapjainkon található, cégünk által forgalmazott gépeink, eszközeink bemutatása szakemberek, viszonteladók számára, műszaki tanácsadás
    • értékesítési tevékenység ellátása a kitűzött stratégia alapján
    • kapcsolattartás meglévő és kapcsolatteremtés potenciális partnerekkel meghatározott magyarországi területen, későbbiekben külföldi partnerekkel való kapcsolattartás lehetősége
    • ajánlatok, megrendelések összeállítása

ELVÁRÁSAINK:

Szakmai:

      • min. középfokú műszaki végzettség
      • angol nyelv alapszintű ismerete
      • stabil számítástechnikai ismeretek (MS Office, Internet)
      • B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi

Személyiségbeli:

    • teljesítményorientáltság, céltudatosság
    • agilis, vállalkozói gondolkodásmód
    • stabil önbizalom, határozott fellépés
    • pozitív életszemlélet, elkötelezettség, hűség
    • kreativitás

ELŐNY, DE NEM FELTÉTEL:

    • felső fokú műszaki végzettség
    • angol nyelv magabiztos társalgás szintű ismerete
    • vállalatirányítási rendszer ismerete, Cobra, CRM
    • műszaki területen szerzett értékesítési tapasztalat
    • Budaörs, Budapest környéki lakóhely

AMIT NEKED KÍNÁLUNK:

    • a termék: 21. századi ipari technológia, prémium minőség
    • a közeg: támogató, családias, pozitív
    • a fejlődés: külföldi továbbképzések lehetősége, angol nyelvtanfolyam
    • a munka: főállás, hosszú távra
    • Cégünk új munkatársunk tevékenységéhez laptopot, mobiltelefont, cégautót biztosít.
    • Versenyképes személyi alapbér és teljesítmény után járó negyedéves bonus etapok.

Ha mindez a feladat számodra nem munka, hanem kihívás, akkor várjuk önéletrajzod, fizetési igény megjelölésével, motivációs levéllel a marketing@mimiko.hu e-mail címre.

Vásárlóink mondták

  • A megrendelt termék az ígért határidő előtt érkezett meg, ráadásul az ajánlathoz képest kedvezőbb áron.

    ACF Condor vakológép szett, FINI kompresszor

    condor-vakologep-acf-mimikoMK_103_90_3

    Pelesz Nándor Műszaki vezető - PT Fitter Kft.

  • Az árak és a szállítás a megbeszéltek szerint történt.

    Körmendi-Vas Géza Kereskedelmi igazgató - HÉFAL Kft.

  • Berendezésünk (kompresszor ) a karbantartások és szakmai tanácsok alapján már évek óta jól és megbízhatóan
    üzemel

    Vass László tulajdonos - Rögvest Kft.

  • Telefonon történt érdeklődésünket követően nagyon hamar megérkezett a megbeszélt termék

    Varga Lajos tulajdonos - Habbeton Kft.

További vélemények »

Kérdése van?
Keresse szakértő kollégáinkat!

A Mimiko Kft. szakmai tanáccsal, megoldási javaslattal áll ügyfelei rendelkezésére. Cégünk mérnöki szaktudása és megoldás-orientált hozzáállása biztosítja a legmagasabb szintű kiszolgálást. Keressen minket bizalommal a lenti elérhetőségeken.

Üzenetet küldök

Visszahívást kérek

Kérjen tőlünk visszahívást!

Adja meg nevét és telefonszámát és mi a lehető leghamarabb (hétköznaponként 9:00–16:00-ig) visszahívjuk Önt.

Ajánlatot kérek

Kérjen árajánlatot!

Kérjen tőlünk árajánlatot és mi megadott elérhetőségén hamarosan megkeressük Önt ajánlatunkkal.